Posted on

Esenyurt kombi servisi

Kombi arızalarının bir çok sebebi olsa da aslında temel sebebi kombinin bakımının aksatılması ve yetkisiz kombi müdahaleleridir. Kombiler, hayatımızın büyük bir parçası olmuşken, bir anda arızalanması veya çalışmaması tüm işlerimizin aksamasına neden olmaktadır. Kombilerimiz bozulduğunda, hemen telefona sarılarak yetkili servisi ararız. Kış veya yaz mevsiminde kombi servisinin gelmesi farklı süreçlerde olur. Kombi arızalarının en fazla olduğu aylar olan kış aylarında, günlerce kombi sahipleri kombi servisini bekleyebiliyor. Kombi servisleri de sıraya göre hareket etmesi, belirli tamirat ve yol süreçleri gibi zaman kaybettiren durumlar nedeniyle arızaların çözümü gecikebiliyor. Kombi servisini beklemekten sıkılan ya da, “ben tesisattan anlarım kombi servisine para veremem şuan “ diyenler için büyük arızalar ve parça değişim maliyetleri onları beklemekte. Tamir edeyim diye daha çok bozan ev sahipleri, arıza tamir sürelerinide uzatmakta. Kombi servisi sektörünün ihtiyacı olan hızı zamanında arıza çözümü yapabilmek ve müşterilere kaliteli hizmeti verebilmek adına,  kombi servisi hizmetini ilçe ilçe sunmaya başladı. Uzun süren yetkili servisleri ve teknik servisleri beklemeye son veren bu hizmetimiz ile, binlerce insan kombilerinin arızasını hızlı bir şekilde bizimle birlikte çözdüler. Esenyurt kombi servisi, Güzelyurt kombi servisi, Yeşilkent servisi gibi her ilçeye giden hızlı kombi servisi hizmetimiz ile kombi sahipleri de memnun oldu. Arıza kaydının yoğunluğunu büyük bir strateji ile ilçelere bölerek, hem istihdam hem de hızlı hizmet sunmuş olduk. Esenyurt kombi servisi, Esenyurt ve yakın bölgelerde oturan kombi kullanıcıları için büyük rahatlık olurken, arıza kayıtları sayısı paylaşıldığı için uzun saatler çalışmak zorunda olan personellerimiz de bu hizmetten memnun.

Esenyurt kombi servisi ne gibi hizmetler veriyor?

  • Bir kombi servisinin verebileceği tüm hizmetleri Esenyurt kombi servisi de vermekte. Tek fark, daha hızlı size ulaşması. Esenyurt kombi servisi;
  • Petek temizliği (kimyasal temizlik), (petek tesisatı temizliği) gibi petek ile ilgili her türlü bakım ve temizliği yapar.
  • Arızalarınızın asıl kaynağını size bildirir ve onayınız halinde arızalarınızı kısa bir süre içerisinde giderir.
  • Bakımlarınızı markamız güvencesi altında yapar ve sorunsuz bir şekilde kombinizi size teslim eder.

Bize Esenyurt buderus servisi olarak değil tüm kombi markaları içinde ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir